Hakkımızda

Hakkımızda

Carringo Servis bir Otoringo kuruluşudur. 28 yıllık YETKİLİ SERVİS tecrübemizi Merkez Servisimizle pekiştirdik. Otomobil bakım onarım servisçiliği gönülden, titiz ve özverili bir çalışma alanı olup, severek yapılmalıdır. Bir otomobilin ve otomobil kullanıcısının ihtiyacı olan herşeyi aynı çatı altında bulmasını hedefledik.

Her marka ve model binek aracınızın; Mekanik, bakım onarım, kaporta boya, yedek parça,oto estetik ve sigorta işlemlerine kadar her alanda hizmet veriyoruz. Aracınızı bırakıp , konforlu bekleme alanımızda aracınızın bitişine kadar bekleyebilirsiniz. Zaman sorununuz varsa , belirlenen sınırlar içinde olması kaydı ile ÜCRETSİZ Vale hizmetimizden faydalanarak, aracınızı yerinden alıp size tekrar teslim edebiliriz. İnternet den randevu hizmeti alabilir, müşteri memnuniyet takiplerimizle bizlere yol gösterecek fikirlerinizi bildirebilirsiniz. Üstelik kaliteli hizmeti UZMAN ve eğitimli kadromuz ile GARANTİLİ ve UYGUN fiyata alma ayrıcalığını yaşayacaksınız. Aracınıza yapılan işlemler Türkiye’deki tüm Carringo servis ağında güvence altında olacak.

Carringo Servis Türkiye’nin ilk Türk markalı servisağı olup Yurtiçi ve Yurtdışı bayilikleri ile de hizmet ağını genişletmiştir. Aracınıza Türkiye’nin birçok noktasında bulunan servislerimiz ile bakım onarım hizmeti veriyoruz.

Carringo MERKEZ servisimiz ve Türkiye Carringo Servis ağı ; Aracınızla birlikte SİZE ve SEVDİKLERİNİZE güvenli sürüşler diler.

“Özel Hizmet, Güvende Hisset”

Randevu Al Destek