Sağlığınız ve can güvenliğiniz için araçlarınızın periyodik bakımları ve temizliği büyük önem arz ediyor. Özellikle salgın hastalığın baş gösterdiği bu dönemde araçlarınızın steril ve dezenfekte edilmiş olması gerekiyor. Araçlarınızın periyodik bakımlarını ve temizliğini de profesyonel ellere yaptırmanız yararınızadır. Ankara’da yaşıyorsanız veya yolunuz düştüğünde Carringo Merkez Servis’te uğrayabilirsiniz.

Carringo Merkez Servis’te sıfır ve ikinci el araç satışı dışında tamir, bakım ve oto temizlik Ankara hizmetleri de veriliyor. Aracınızı güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız Carringo Merkez Servis’te her türlü, bakım, oto kuaför Ankara ve dezenfekte işlemlerini yaptırabilirsiniz.

 Araç Temizlik Hizmeti

Carringo Merkez Servise getirdiğiniz araçlarınız komple detaylı bir temizlikten geçiriliyor. Öyle iç-dış yıkama ve silmeyle geçiştirilmiyor. Her bir aksam ve bölüm büyük titizlikle, son teknoloji aletlerle temizleniyor. Temizlikte kullanılan sıvılar ve ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, organik ve anti bakteriyeldir. Herhangi bir zararlı soluma ve koku oluşmadan, hijyenik ve steril şekilde aracınızı teslim ediyorlar.

 Motor Koruma ve Detaylı Temizlik

Kullanıma ve zamana bağlı olarak motorunuzun plastik ve kauçuk parçalarında aşınmalar oluyor. Aşınmaya bağlı olarak bu parçalar arıza verebiliyorlar. İleride büyük sorunlarla karşılaşmamanız için motor koruma uygulamasını yaptırabilirsiniz. Motor koruma aracınızın motorunu ilk günkü temizliğine getirmekle kalmayacak plastik ve kauçuk aksamları olağan bir şekilde koruyacaktır. Tüm bu işlemlerin yanı sıra motorunuzda müthiş bir yenilik ve görüntü oluşacaktır.

Motor koruma uygulaması ile motorunuzdaki elektronik akşamlar ve kablolama sistemleri de koruma altına alınıyor. Koruma işlemlerinde kullanılan ürünler silikon içerikli değildir. Bütün uygulamalar, motorunuza ve aksamlarına zarar verilmeden, uzman ve profesyonel ekip tarafından yapılıyor.

 Anti Bakteriyel İç-Dış Temizlik

Çevresel faktörlere ve kullanıma bağlı olarak araçların içleri bakteri ve mikrop yuvası olabiliyor. Her ne kadar silseniz de, süpürseniz de, kimyasal ürün kullansanız da steril duruma getiremezsiniz. Bunların hepsi yüzeysel temizliktir. Aracınızın ilk günkü temizliğinde olmasını istiyorsanız araç dezenfekte Ankara hizmetinden yararlanmalısınız.

Araç içinde bütün görünür ve görünmez kısımlar antibakteriyel ilaçlarla büyük titizlikle temizleniyor. Özellikle en çok el değişen, kapı kolları, torpido, koltuklar, direksiyon, ön göğüs, cepler itina ila temizleniyor. Koltuk, döşeme araları, zemin, paspas altları güçlü şekilde çekilerek, herhangi bir toz, deri artığı, çöp bırakılmıyor. Bitkisel ve organik ilaçlarla ilaçlama yapılarak, virüs, bakteri, mikrop, mite gibi organizmalar yok ediliyor.

Dezenfekte ve steril işlemleriyle birlikte araçta oluşan kötü kokular da yok ediliyor. Araca bindiğinizde sağlıklı bir şekilde, mis gibi bir hava teneffüs ediyorsunuz. Aracın detaylı iç temizliği bittikten sonra, kaput, tampon, tekerler ve jantlar detaylı bir şekilde yıkanıyor. Boyaya zarar vermeden, kir ve lekeler temizlendikten sonra, ilk günkü parıltısında size teslim ediliyor.

Araçlarda Dezenfeksiyonun Önemi

Havada ve araç içinde koltuklarda, döşemelerde gözle görülemeyecek kadar milyonlarca virüs, bakteri ve mikroplar bulunuyor. Her zaman bu organizmalara karşı dirençli olamayabilirsiniz. Siz dirençli olsanız bile araca sizden başka binen kişileri olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığı için aracınızın içini dezenfekte ettirmeniz önemlidir.

Organik ve anti bakteriyel ilaçlama sayesinde, aracınız steril ve hijyenik olacaktır. Hastalığa yakalanmadan aracınızı sağlıklı bir şekilde kullanabileceksiniz.