Aracınızın çizikler ve ufak dereceli yanıklardan solgun veya kullanışsız olarak gözüktüğünü mü düşünüyorsunuz?

Şikayetinize doğrudan çözüm olabilecek işlemimiz Boya Koruma & Pasta Cila hizmetimiz olacaktır. Boya Koruma veya Pasta Cila hizmetimiz; 2 temel aşamadan 4 farklı işlem ile aracınızın dış yüzeyini koruyarak temizler. Ardından yüzeysel dayanımının arttırılarak güneş ışınları, UV ışınlar, hava olayları, doğa şartları ve yıkama sonucu oluşan matlık ve solma şikayetlerini giderir.

Pasta Cila işlemi altında; aracınızın dış yüzeyinde oluşmuş paslanma ve solgun yüzeyler giderilmektedir. Kil temizliği yardımı ile yüzeysel lekelenmeler temizlenirken, pasta yardımı ile aracınızda ufak dereceli çizikler (kılcal, tırnak çizikler) giderilir. Sonrasında da Cilalama uygulanması sonucunda aracın dış yüzeyi canlı tutularak parlaklık kazandırılır.

Boya Koruma işlemi; Pasta-Cila işlemi uygulanmış aracın dış yüzeyine maskeleme yapılması suretiyle Koruyucu Jel ve Wax uygulanarak aracınıza ince ve koruyucu bir katman oluşturulması bunun sonucunda ise aracınızın yüzeysel dayanıklılığı 2 kat arttırılmaktadır.

Profesyonel olarak yapılmakta olan Boya Koruma & Pasta Cila hizmetimiz 3M ürünleri ile yapılan, 1 yıl boyunca sertifikalı ürün garantisi verdiğimiz işlemlerden oluşmaktadır. Eğer siz de aracınıza hem estetik hem de kullanışlı olarak bakmak isterseniz bu hizmetimiz tam size göre..

Aracınızı Emin Ellere bırakın, estetiklik ve dayanım kazandırıp hijyenik olarak sizlere teslim edelim. Profesyonel Nano Boya Koruma ve Pasta Cila kampanyamızdan hemen yararlanın!

Detaylı bilgi ve randevu için tıklayınız.