Antifriz ve cam suyu aracınıza iyi gelecek vazgeçilmez iki takviye. Yakı ve soğutma problemleri ile karşı karşıya kalmadan, aşınmaları önlemek sizin elinizde! Antifriz ve cam suyu değişimi yaptırdığınızda, aracınızın ısıtma ve soğutma sistemini dengeleyebilir, performans düşüşüne engel olabilirsiniz.

Antifriz kullanımlarında seçim yaparken motor koruması için araç içi radyatöre ekleyeceğiniz can suyunun özelliğini ve araç kullanım sıklığını göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü yeni kullanılan antifrizlerde motor koruyucu özelliği bulunduğundan, eski tip antifrizlerle karıştırılmaması etkisel olarak daha hızlı performans sağlar.

Araç içi görüşün etkin olması ve sürüş güvenliği yaratmak için sileceklerinize mutlaka bakım ve gerekiyorsa değişim yaptırın. Yazın sona erdiği, kış sezonu öncesinde soğuk hava koşullarında çevresel kirlenmelere esir olmayın! Görünüşünüzü kontrol altına almanız olmazsa olmazınız olsun.! Sileceklerinizi kontrol ettirebilir ve cam suyu ile sileceklerinizin çalışması ve görüş performansınızı arttırın.

Sezona başlarken, kış şartlarında yolda kalmamak için aracın kalkış ve hareketi için akülerinizi kontrol ettirin. Verimli yakıt tasarrufu ve enerji sarfiyatını kontrolünüze alma garantisi veriyoruz. Akü değişim ve kontrollerini ihmal etmeyin, sezonda aracınıza yeniden canlılık kazandırmak sizin elinizde!

Aracınızın akülerini, Diagnotistic test cihazlarımız yardımı ile aracınızı teste alarak; akü seviyesini, elektrolit sıvı kontrolünü ve seyir izlenmelerini gerçekleştiriyor, aracınızı tam güçte çalışır ve sağlıklı bir performansta sizlere teslim ediyoruz.

Aracınızın performansı ne kadar motora bağlı olsa da, motoru tetikleyen ve ilk hareketi sağlayan akülerin çalışmasına da bağlı olduğunu unutmayalım! Akü kontrolünü ihmal etmeyin.!

Ücretsiz Check-Up,
Akü Diagnostik Test ,
Antifriz Ölçümü ,
Silecek Fırçası Kontrolü