Kaporta Boya

Kaporta Nedir ?

İlk öncelikle kaporta, araçlarda motor, sürücü, yolcu bölümleri ve diğer aksamların etrafındaki metallerdir. Kaporta aynı zamanda dış kaynaklardan gelebilecek sesleri azaltma özelliğine sahiptir

Kaporta Hasarlarının Onarımı

Başınıza gelebilecek küçük veya büyük çaplı hasarlarda eğer aracınız onarım için uygun ise servisimizde kullanılan endüstriyel ekipmanlar ve profesyonel kadromuz ile sizleri bu yükten kurtarabiliriz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmak ile birlikte hasar onarımlarınızla büyük titizlikle ilgilenilmektedir. Küçük çaplı hasarlarınızda boyasız göçük onarım sistemi ile aracınız değer kaybetmeden işlem görebilir.  Servisimiz veya servislerimizde profesyonel ekipmanlar ve eğitimli personellerimiz ile aracınızın hasar onarımları tamamlandıktan sonra sizler de gözle görülen işçilikleri farkedebileceksiniz.

 

Kaporta Boya İşlemleri

Aracınızın kaporta onarımı/onarımları tamamlandıktan sonra parçanın durumuna göre sizlerin onayı doğrultusunda boya gerektirecek işlemler var ise onarım gören hasar bölgesi aracın kendi kodundaki rengi ile aynı boya da özen gösterilerek boyanır, ardından pasta cila işlemi ile hasar süreci sonlandırılır.

Bahsedilen kaporta ve boya işlemlerinin yanı sıra araçlarımız sadece oluşabilecek herhangi bir kaza durumlarında değil belirli periyodlar arasında araçlarımız bakıma ihtiyaç duyar bu periyodik bakımı veya aracınızın boya koruma bakıma ihtiyacı olabilir, boya koruma bakımına neden ihtiyaç duyarız; aracımızda belirli bir zamandan sonra fırça ile yıkamadan kaynaklı – seyir halindeyken kaportaya gelen taşlardan vb olaylardan kaynaklı kaportamızda boyaya zarar verebilecek etkenler oluşabilir.. Carringo merkez güvencesiyle aracınızı ilk günkü haline geri getirebilir boya işlemleri yaptırılan araçları renkleri daha canlı ve parlak gözükeceği için aracınızda yeni gibi durabilir.

Sunulan hizmetlerden önce gelen prosedürlerimiz eğitimli personel, güvenilir hizmet öncelik olan hedefimizdir.

Carringo merkez servis olarak sunulan hizmetlerin yanı sıra kaporta ve boya hizmeti sunmaktadır.