Etkili, Kaliteli Ve Hızlı Çözüm

Profesyonel ekip anlayışı ile hareket eden firmamız, oto servis hizmetlerinde deneyimli ekiplerle çalışmaktadır. Opel ve Volkswagen gibi ünlü otomobil markalarının servis hizmetini gerçekleştiriyoruz. 7/24 çözüm üreten ekibimiz, Ankara özel servis sektöründe güncel çözümler sunuyor. Eski yeni bütün modeller için bizi tercih edebilirsiniz.

Garantili ve Güvenilir Servis Hizmeti

Bir yıl parça ve işçilik garantisi veren firmamız hızlı, etkili ve pratik servis çözümleri sunuyor. Uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren servisimizde bekleme salonu mevcuttur. Bekleme salonundaki kameradan aracınızın bakım işlemini takip edebilirsiniz. Ankara özel servis sektöründe müşteri memnuniyetini tercih eden servisimiz kısa sürede aracınızın periyodik bakım işlemini gerçekleştirmektedir. Özel bir plazada hizmet veren servisimiz günün her saatinde servis hizmeti sunmaktadır.

Mekanik onarım, periyodik bakım, ücretsiz check-up, yağ değişimi, diagnostik test, lastik değişimi, boya koruma ve klima gaz dolumu gibi kategorilerde profesyonel servis hizmeti sunulmaktadır. Aracınız için düzenli periyodik bakım işlemleri için bizi her zaman için arayabilirsiniz.

Yıllık Düzenli Bakım İşlemleri İhmal Edilmemelidir

Her araç için düzenli bakım işlemleri önemlidir. Özellikle yağ bakımı ihmal edilmemelidir. Her araç için belirli bir kilometreden sonra yağ bakımı zorunludur. Filtre değişimi ve yağ bakım işlemleri kışa girmeden ve yaza girmeden yapılması gerekir. Yıllık bakım işlemlerinin ihmal edilmesi aracınızın mekanizmasında problem meydana getirir. Bu nedenle bakım işlemlerini düzenli bir şekilde takip etmelisiniz.

Randevu talebinde bulunmak için tıklayınız.