Ankara’nın merkezi noktasında olan ve ulaşım yönünden günün hangi saatinde olursanız olun sorun yaşamayacağınız özel servisimiz Volkswagen marka araçlarınıza uzman kadrosuyla bakım hizmeti sağlamaktadır. Ankara Volkswagen özel servis hizmetimizde aracınızdaki tüm arızalar bilgisayar destekli cihazlarımız ve kendi alanında yetişmiş olan uzman ustalarımız tarafından tespit edilir. Aracınızın bakım, onarım ve yedek parçaları hizmetimiz çerçevesinde değiştirilir. 

Ankara Volkswagen özel servis hizmetimiz aracınızın bakım ve onarımını da size ayrıcalıklı hizmet sunar ve siz bizi ziyaret ettiğinizde bu ayrıcalığınızı hissedersiniz. Ankara’nın en çok tercih edilen özel servislerinden birisi olmayı misyon edilmiş olan Carringo Merkez Servis size daha kaliteli hizmet sağlayabilmek için randevulu/randevusuz hizmet vermektedir. Servisimiz içerisinde yer alan çalışanlarımız sizi yapılacak bakım ve onarım konusunda bilgilendirecek ve kafanızda oluşan soru işaretlerinin de kaldırılmasını sağlayacaktır. Carringo Merkez Servis bünyesinde çalışan her personelimiz seçilmiş kişilerdir. Her turlu Volkswagen marka otomobillerin takım, teçhizat ve elektrik sistemleri konusunda gerekli tecrübeye sahiptir. Otomobillerde bakım çok önemli bir konudur. Aracınızın yaşayacağı bir problemin hızlı bir şekilde çözülmemesi daha sonrasında başlayacak olan sorunların da büyümesine neden olacaktır. Bunun için mutlaka aracın düzenli olarak bakımının yapılması gerekir.

Volkswagen Bakım ve Onarımı

Ankara Volkswagen özel servis hizmetimiz aracınızın arızasının dışında rutin bakımlarını da yapabilir. Bizimle iletişime geçtikten sonra zaman kaybetmemek için belirleyeceğiniz gün ve saatte servisimize gelmeniz halinde aracınız hızlıca bakıma alınacak ve aracınız üzerindeki gerekli tüm kontroller yapıldıktan sonra değişim gerektiren parçalar ve sıvıların yenilenmesi sağlanacaktır.

Aracın rutin bakımları içerisinde yağı, suyu, filtreleri vardır. Bu değişimlerin tamamı vasıflı personeller tarafından yapılır

Volksvagen Bakım Hizmeti

  • Aracın arızaları test cihazları tarafından anında tespit edilir.
  • Araçta yeni parça kullanılacaksa mutlaka orijinal ve araca adaptasyonu sağlanır.
  • Servisimiz aracınızın şanzıman onarımını garantili olarak yapar

Servisimiz içerisinde verdiğimiz işçilik ve yedek parça garantisi 1 yıl boyunca geçerlidir. Aracınızın değişen parçasında bir yıl içerisinde herhangi bir sorun yaşanması halinde onarım ücretsiz bir şekilde yapılacaktır.