Ankara’da yaşayan değerli Citroen marka araç sahipleri. Nerede olursanız olun aracınızda beklenmedik bir şekilde karşılaşacağınız arızalar ve kaza sonrasında almanız gereken profesyonel bakım onarım desteği için bizimle iletişime geçebilir ve firmamızın sağlamış olduğu ustun destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Firmamız Ankara Citroen özel servisi olarak kusursuz bir hizmet sağlamanın yanı sıra orijinal parça tedarikinde bulunarak aracınızın uzman desteği almasını sağlarız. Otomobiller düzenli olarak bakım gerektirir bakım işlemi ise uzman çalışanlar tarafından sağlanacağı gibi arıza tespiti de bilgisayarlı cihazlar sayesinde yapılır. Tüm surecin kontrollü gerçekleşmesi için elimizden geleni yapar ve aracınızın ihtiyacı olan bakımı gerçekleştiririz.

Ankara Citroen özel servisi olarak bir her zaman öze ve hızlı bakım tekniğine sahibiz. Bunun için kusursuz çalışma ve performans alabilmenizi sağlayarak aracınızı kaldığı yerden alır ve servisimizde bakıma alabiliriz. Aracınızın düzenli bakım ihtiyacı olduğu zamanlarda verdiğimiz hizmet kapsamında isterseniz servimize gelmeden internet üzerinden rezerve işlemi yaparak işlerinizi daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Tamiri Mümkün Olmayan Parça Temini

Citroen marka araçlarda parça değişimi sık yaşanan sorunlar arasındadır. Biz Ankara Citroen özel servisi olarak aracınızda bozulan bir parçanın tamiri mümkün olmaması halinde muadili ile değil orijinaliyle değiştirerek parçanın garanti kapsamı içerisinde olmasını sağlarız. Bütçenize uygun olacak bakım paketlerimizle her zaman kaliteli işçilik sunarız. Verdiğimiz işçilik ve parçalar garanti kapsamındadır ve 1 yıl içerisinde parçada meydana gelebilecek bir arıza durumunda servisimize getirdiğiniz aracınızın ücretsiz olarak onarımını gerçekleştirebiliriz.

Sitemiz üzerindeki online servis talebi butonumuzdan aracınızın markasını seçerek sizden talep edilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır. Formumuzu doldurmanızın ardından en kısa sure içerisinde müşteri hizmetlerimiz size dönüş sağlayarak gerekli bilgileri alıp sizi yönlendirecektir.

Citroen Özel Servis Hizmeti

Ankara özel servisimizi tercih ederek bize gelen her müşterimize teşekkürlerimizi sunarken onlara boya, cam, kaporta, lastik ve motor bakımı konusunda tak destek sağlarız. Ankara’nın merkezi noktasında bulunan servisimiz ihtiyacınız olan her durumda bir telefon kadar yakınınızda olacaktır. Biz yılların deneyim ve tecrübesiyle hareket eder bünyemizde profesyonel ustalara yer veririz. Bilgisayarlı sistemler sayesinde arızanın tespiti yapılır ve hızlı işçilik ile süreç tamamlanır.